+90 422 211 5152

Mücelli Cad. Özbek Sok. Kazancıgil İş Mrk. Kat: 2/4

Açık saatler

Pzt - Cmt: 08:30 - 18:00 Pzr Kapalı

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Türkiye, Avrupa'da sağlık turizmi için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Bunun sebebi, özellikle diş hekimliği alanındaki sağlık servislerindeki ileri teknoloji ve hizmet kalitesidir. Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında ülkemiz daha uygun maliteli hizmet vermektedir. Böylece, hastalar hem tatillerini yapabilmekte hem de uygun maliyetler ile sağlık sorunlarını çözebilmektedir.

Kliniğimizde, yurt dışından gelen hastalarımız için son teknoloji cihazlarımız ile gerekli tüm ağız içi dental implant ve estetik diş tedavileri yapılmaktadır. Kliniğimize gelmeden önce, web sitemizdeki iletişim bölümünden panoromik filminizi gönderdikten sonra uzman diş hekimleri tarafından teşhis tedavi planlaması yapılarak maliyet ve tedavi süresi tespit edilir.

Tomografi ve panaromik röntgen gibi tüm görüntüleme sistemlerini, ayrıca kendi labaratuvarını bünyesinde bulunduran, sağlığınız için teknolojiyi takip eden ve hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan aynı zamanda implant'tan çocuk diş hekimliğine dental sağlık hizmetlerinin tamamı kliniğimizde uygulanmaktadır.